3

Report zaslal, na zápase fotil a video zaslal Jaroslav Feciškanin. Děkujeme!

Domácí po poločase vedli

hosté srovnávají z pokutového kopu Pavlem Dubcem na 2:2:

V posledním zápase letošní sezóna zavítal na žíželické hřiště celkem z Libčevse. A než se stihl pořádně rozkoukat, během úvodních devíti minut dvakrát inkasoval. Nejprve v 1. min. zakončoval po pohledné akci po levé straně hřiště do odkryté části branky Francisc Elias a v 9. min. František Paděra využil nedorozumění mezi hostující obranou a brankářem a pohodlně zvýšil na 2:0. Hosté se však rychle vzpamatovali a vytvořili si dvě vyložené příležitosti ke srovnání, zásluhou výtečně chytajícího brankáře Žiželic Tomáše Večeřeho se však skóre neměnilo.

Domácí si vedení pohlídali

Po poločasové přestávce hosté z Libčevse vlétli na trávník jako uragán a během osmi minut bylo srovnáno na 2:2. V 50. min. snížil na 2:1 Jiří Haraus a o tři minuty nato z pokutového kopu vyrovnal na 2:2 někdejší hráč Žiželic Pavel Dubec. Když už se zdálo, že zápas skončí dělbou bodů, postavil si míč k zahrávání rohového kopu Josef Švejda a míč dokázal neomylně posadit na hlavu Martina Oppela, který přesnou hlavičkou k pravé tyči zařídil domácím vítězství 3:2. Nutno dodat, že to byl v jeho 51 letech poslední zápas v jeho aktivní hráčské kariéře, tudíž se s ní nemohl lépe rozloučit. Pár sekund poté, po rozehrávce z půlící čáry, zápas hlavní rozhodčí Jan Hynek ukončil.

HODNOCENÍ ZÁPASU:

Velmi stručně k vyhodnocení sezóny z mé strany. Všem, kteří se na jejím průběhu podíleli, musím vyslovit obrovské poděkování za přístup k zápasům a dokázali tak vyrovnat nejlepší umístění oddílu v celé historii. Nebýt zdravotních problémů, které postihly mnoho lidí ze základní sestavy, jsem pevně přesvědčen o tom, že bychom nejspíše sahali po 2. místě za bezkonkurenčně nejlepším, co se kvality kádru i předváděné hry týká, béčkem Dobroměřic. Musím poděkovat těm, kteří i přes zdravotní problémy, do posledních zápasů nastupovali. Zároveň ale musím zmínit takřka nulovou účast na trénincích. Mám za to, že právě nedostatkem tréninku ke zmíněným zraněním docházelo. I tak musíme být všichni nadmíru spokojeni. Tímto však sezóna skončila a je před námi spousta práce. Bude velmi obtížné v následujícím ročníku zopakovat. Nejvíce je zapotřebí zapracovat na posílení hráčského kádru