--

--

V Humpolci nerozhodně

11

V Humpolci se body dělily. Humpolec i Strání si v posledním kole body rozdělily.

Po půli nerozhodně

Hostům se první poločas povedl, byli lepším celkem a šli zaslouženě do vedení. V 19. minutě si s domácí obranou pohrál Michalec a naservíroval míč Lorencovi, který otevřel skóre - 0:1. Obdržená branka domácí probrala a po půl hodině hry se mohli radovat z vyrovnání. K centru se odhodlal Šerý, našel Málka a ten hlavou překonal Kolníka - 1:1. Do kabin se tak odcházelo za vyrovnaného stavu.

Oba týmy vstřelily po brance

V 52. minutě už domácí vedli. Tomovič pronikl obranou hostů, přihrál Svobodovi a ten přesnou střelou poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté si však nakonec zaslouženě odvezli bod. V 67. minutě si dlouhý míč za obranu našel Michalec a pohotově prostřelil Kříže - 2:2. Poté se hra otevřela. Oba celky mohly strhnout vedení na svoji stranu. Další branka však nepadla a na humpoleckém pažitu se body dělily.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Úvod patřil soupeři. Probudila nás až inkasovaná branka. Chtěli jsme se rozloučit dobrým výsledkem i povedenou hrou, ale to se nám nepovedlo.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Vzhledem k průběhu je výsledek spravedlivý. Nebyl to ale oslňující zápas. Prostě se potkala dvě mužstva ze spodní poloviny tabulky

T. Kříž [-] - L. Havel [-] , R. Dalík [-] (60. J. Pešek [-] ) , Š. Zástěra [-] (46. R. Nermut [-] ) , O. Svoboda [-] , T. Kopic [-] , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] , M. Havel [-] (81. R. Prchal [-] ) , D. Maršík [-] , D. Šerý [-]