23. O. Kvych , 39. P. Heide (p.) , 44. M. Vacek , 60. J. Cejpek , 64. O. Kvych , 66. J. Cejpek , 82. R. Nehyba , 86. D. Zaichek
11

Polná v posledním kole schytala debakl ve Staré Říši.

Domácí po poločase vedli

Hosté se o víkendu soustředili na záchranu béčka v 1.B třídě a tomu také odpovídala sestava, která do Staré Říše odjela. Rozdíl v kvalitě obou celků byl patrný od samého začátku zápasu. Hosté odolávali do 23. minuty, kdy skóre otevřel domácí Kvych - 1:0. V závěru prvního poločasu přidali domácí další dvě branky. V 39. minutě se trefil Heide - 2:0. V samotném závěru prvního poločasu navýšil vedení domácích Vacek - 3:0. Další šance domácí neproměnili.

Domácí navyšovali vedení

Domácí byli nabuzen a po přestávce se zlepšili i v koncovce. Domácí nakonec přidali dalších pět branek. Postupně se trefili Kvych, dvakrát Cejpek, Nehyba a skóre uzavřel v 86. minutě Zaichek. Stará Říše tak slaví parádní třetí místo.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Slabý mladý tým Polné byl bez šance. Otázkou bylo jen to, kolik dáme branek. Zápas jsme v klidu dovedli ke třem bodům.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Zápas ukázal, že mladí musí ještě nasbírat hodně zkušeností. Z výsledku neděláme velké závěry. Kvalita soupeře byla úplně jinde.

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , A. Šmíd [-] , L. Hekerle [-] , R. Cipruš [-] (46. D. Zaichek [-] ) - R. Nehyba [-] , P. Heide [-] (61. V. Švarc [-] ) , P. Severa [-] , O. Kvych [-] - A. Plichta [-] , M. Vacek [-] (57. J. Cejpek [-] )

L. Konrád [-] - F. Sobotka [-] , Š. Rod [-] , V. Voráček [-] (70. D. Voráč [-] ) , M. Šerý [-] , J. Fadrný [-] , T. Válek [-] , T. Čaloud [-] , V. Haala [-] (60. P. Trombelli [-] ) , J. Sedmík [-] (46. M. Jirka [-] ) , A. Apfelthaler [-]

Počet diváků: 125. Rozhodčí: NÁPRAVNÍK Jan - JAHODA Jaroslav, HAVLÍN Marek.