31. L. Mrázek , 48. J. Fikar - 9. R. Nehyba , 25. O. Kvych
9

Ždírec prohrával o dvě branky, ale nakonec dokázal srovnat.

Hosté po půli vedli

Uvod vyšel parádě hostům. V 9. minutě si s dlouhým nákopem poradil Nehyba a překonal Bílka - 0:1. Hosty branka nakopla a ve 25. minutě přidali další. Kvych si našel centr ve vápně a hlavou rozvlnil podruhé síť za domácím brankářem - 0:2. Poté se domácí zdravě naštvali a do přestávky snížili. Po závaru, který následoval po rohovém kopu se néjlépe zorientoval Mrázek - 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Domácí po půli vyrovnali

Úvod druhé půle vyšel domácím. Hned po třech minutách vyrovnal domácí Fikar, který se trefil hlavou - 2:2. Skóre mohl otočit Klimeš, ale branku hostů těsně minul. Domácí tlačili a měli šance, ty však neproměnili. Stejně jako hosté, kteří podnikali výpady do otevřené obrany.

Ždírec hraje v posledním kole v Tasovicích. Stará Říše hostí Polnou.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Odehráli jsme zajímavé utkání. Jsem rád, že jsme se vrátili do zápasu. Nakonec jsme mohli i vyhrát, ale konečná remíza je spravedlivá.

A. Bílek [-] - P. Novotný [-] , J. Málek [-] , P. Pátek [-] (82. M. Slavík [-] ) , P. Klimeš [-] (77. M. Najman [-] ) , L. Mrázek [-] , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , J. Veselský [-] , P. Jeníček [-]