Havlíčkův Brod doma ostudně prohrál

10

Brodským závěr soutěže nevychází a potvrdili to i proti Humpolci.

Hosté po půli vedli

Domácí začali velmi dobře, byli lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení díky Žáčkovi, který se trefil v 8. minutě - 1:0. Další šance domácí nevyužili. Hosté naopak skórovali z první vážnější akce, když Kopic překonal Kubáta hlavou po přímém volném kopu - 1:1. V 37. minutě už hosté vedli. Do listiny střelců se podruhé Kopic - 1:2. Domácím mohl srovnání zajisti Žáček, ale v šanci selhal. Naopak se v závěru prvního poločasu nedomluvil Kubát se Svobodou a Štěpán přidal třetí branku hostí - 1:3.

Hosté si vedení pohlídali

Druhá půle byla vyrovnaná. Snížit mohl domácí Cakl, ale trefil jen tyč Křížovy branky. Po hodině hry se hosté zcela uklidnili, když přidal další branku Šerý - 1:4. Posledním střelcem Humpolce i celého zápasu se stal v 80. minutě Radim Dalík - 1:5.

Havlíčkův Brod má po sezóně. Humpolec končí doma se Stráním.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): V úvodu to bylo dobré, ale nepodařilo se nám dát branku. Hosté rychle otočili, to je zvedlo a přidali další branky. Jejich třetí branka byla klíčová.

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , M. Veselský [-] (77. M. Šilhart [-] ) , M. Vrzal [-] , D. Žáček [-] (70. P. Kubát [-] ) , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , V. Hloušek [-] , J. Henek [-] , J. Pabousek [-] (63. L. Peřina [-] ) , K. Svoboda [-]