68. P. Pošusta , 73. J. Šuba - 90. F. Durec
10

Po poločase bez branek domácí ve druhé půli dvakrát udeřili.

V první půli branka nepadla

Hosté v prvním poločase nedostali branku především díky zákrokům gólmana Popelky a byli rádi, že šli do kabin za remizového stavu.

Domácí po poločase rozhodli

Druhá půle byla vyrovnaná. Nejprve napřáhl ke střele Holík, ale jeho rána lízla jen tyč domácí brány. První branka padla v 68. minutě, kdy po rohovém kopu skóroval nekrytý Pošusta - 1:0. Vzápětí Nové Sady udeřili podruhé. Brejkovou akci přesně zakončil Šuba - 2:0. Následně se ve vyložené pozici ocitl Ondřej Čaňo, ale netrefil prázdnou branku. Kontaktní branka Strání přišla pozdě. Porážku v poslední minutě zmírnil Durec - 2:1. Na vyrovnání už hosté neměli čas.

Nové Sady hrají v dalším kole ve Velké Bíteši. Strání hostí Blansko.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Zvládli jsme zápas proti zkušenému soupeři, což mě velmi těší. Bojovnost a důraz převýšili fotbalovost. Šance jsme měli i v prvním poločase, ale proměnili jsme je až ve druhém.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Prohrát jsme nemuseli, protože jsme si ve druhém poločase vypracovali dvě slušné příležitosti ke skórování. I když v první půli chytil Tonda Popelka tři čisté šance soupeře, byl to remízový zápas. Je to škoda, protože jsme na bod měli.

J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] , F. Ždánský [-] , A. Rus [-] , P. Pošusta [-] (75. K. Boukhatem [-] ) , J. Ďuríček [-] (84. A. Janeček [-] ) , D. Škoda [-] , J. Schlimbach [-] , T. Spurný [-] (89. M. Novotný [-] ) , M. Popelka [-] , M. Krátký [-]