--

10

Lanžhot doma porazil i dalšího soupeře z Vysočiny.

Domácí po půli vedli

Domácím tradičně vyšel vstup do zápase. První branka padla ve 14. minutě, kdy se po hrubce hostující defenzivy řítil sám na Skočdopoleho Dovhanyuk a zkušeně jej přehodil - 1:0. Hosté působili zakřiknutým dojmem a mohli být rádi, že domácí své šance pálili a vedli jen o jednu branku.

Domácí si vedení pohlídali

Obraz hry byl podobný i po přestávce. Hosty několikrát podržel Skočdopole a vyrovnat mohl Šerý, který však ve velké šanci těsně netrefil bránu. Domácí uklidnil v 80. minutě Kleiber. který se parádně položil do centru z pravé strany a nedal Skočdopolemu šanci - 2:0.

Lanžhot hraje v dalším kole v Břeclavi. Polná hostí Rosice.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Domácí vyhráli zaslouženě. Několikrát nás ještě podržel brankář. Jsem rád, že jsme dali šanci několika mladíkům.