Bzenec doma padl s Velkou Bíteší

10

Velká Bíteš po dlouhé době veze tři body ze hřiště soupeře.

Po půli nerozhodně

První branka padla už v páté minutě. Dlouhý Sovův nákop po chybě domácí obrany propadl až k Pořízkovi, který trefil tyč. Pozorný Sodomka míč doklepl do sítě - 0:1. Za pět minut bylo srovnáno. Hosté ztratili míč ve středu pole a rychlou akci domácích přesnou střelou zakončil Zůbek - 1:1. Ve 30. minutě se po rohovém kopu trefil na zadní tyči nekrytý Pelikán - 2:1. Hosté však do přestávky srovnali. Ve 45. minutě samostatný nájezd po parádním Pořízkově pasu proměnil Sodomka - 2:2.

Hosté po pauze rozhodli

O osudu zápasu rozhodla 60. minuta. S domácí obranou si na hranici velkého vápna pohrál Whittingham a přesnou střelou k tyči zajistil hostům tři body. Domácí se sice snažili alespoň srovnat, ale hosté tři body uhájili.

Velká Bíteš v dalším kole hostí Nové Sady. Bzenec jede do Bystrce.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Brzy jsme vedli, ale domácí skóre otočili a vypadli jsme z role. Podržel nás gólman a do kabin se nakonec šlo za remízového stavu. Ve druhé půli se nám povedlo rozhodnout. Dnešního ubojovaného vítězství si cením.

TJ Slovan Bzenec
A. Smrčka [-] - L. Mlýnek [-] (78. R. Andrýsek [-] ) , M. Hubr [-] , T. Petrucha [-] , T. Košut [-] - R. Čech [-] , D. Pelikán [-] , E. Vinkler [-] (55. D. Vlček [-] ) , T. Zůbek [-] - P. Venclík [-] (68. P. Hubr [-] ) , P. Kasala [-]

T. Sova [-] - R. Novotný [-] , V. Bárta [-] , O. Halas [-] (66. M. Hošek [-] ) , F. Kuldan [-] - A. Merdita [-] , T. Mrňa [-] , R. Whittingham [-] - D. Pořízek [-] , T. Sodomka [-] , M. Těšík [-] (55. J. Ondrák [-] )

ŽK: 35. D. Pelikán - 31. F. Kuldan .
Hráči zápasu: T. Sodomka , R. Novotný .
Počet diváků: 123. Rozhodčí: Buček Vítězslav - NEJEZCHLEB Miroslav, GALÁŘ Jakub.