31. P. Drbal
10

V Rosicích padla jediná branka, kterou vsítil Drbal a domácí slaví tři body.

Domácí po půli vedli

Do první výraznější šance se domácí dostali ve 22. minutě utkání. Při přímém kopu našel Malta neobsazeného Zezulu, míč z jeho hlavy však prolétl nad břevnem branky Ždírce. Jediná branka zápasu padla v 31. minutě. Po dlouhém autu zahraném Malatou od levé čáry se míč od nohou hostujícího Mrázka dostal k Drbalovi a na jeho střelu z 12 metrů byl Pometlo v brance krátký - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ve 49. minutě se, po nákopu hostí z vlastní poloviny, nechal při zpracování míče odstavit od míče hostujícím Mrázkem Drbal a Mrázkovu střelu Zádrapa vyrazil. V 53. minutě po akci rozehrané domácími střílel Malata, branku ale vysoko přestřelil. V 54. minutě vyrazil Zádrapa tvrdou střelu hostujícího Mrázka a Mrázkova dorážka z téměř stejného místa skončila nad brankou Slovanu. V 64. minutě vybojoval na Zezulovi míč Mrázek a jeho následnou přízemní střelu k bližší tyči Zádrapa vyrazil.

Rosice jedou v dalším kole do Polné. Ždírec hostí Starou Říši.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Kvalitnímu soupeři jsme se vcelku vyrovnali. Potěšila mě slova domácího kouče Kuglera, který řekl, že takhle je ještě nikdo nepřeběhal.