--

10

Blansku se povedl úvod utkání a zápas s Havlíčkovým Brodem jednoznačné ovládlo.

Domácí po půli vedli

Blansko potvrdilo roli favorita. Jasno o osudu zápasu bylo hned v úvodu. V 7. minutě Zelenka vyrazil Paděrovu střelu k Chloupkovi a ten našel před prázdnou bránou Tulaydana - 1:0. Ve 13. minutě zakončil rychlou akci z pravé strany hřiště brankou Sedlo - 2:0. O tři minuty později vyslal Bednář do sóla Chloupka. Toho Zelenka vychytal, ale na dorážku Štrombacha byl krátký - 3:0. Domácí měli v průběhu prvního dějství i další šance, ale skóre se už nezměnilo.

Domácí si vedení pohlídali

Blanenští přidali po přestávce další dvě branky. Po hodině hry se trefil Jan Minx - 4:0. Gólový účet uzavřel v 66. minutě Štrombach - 5:0.

Blansko jede v dalším kole do Strání. Havlíčkův Brod hostí Humpolec.

FK Blansko
Zbyněk Zbořil (trenér): Zraněných je tolik, že máme problém mužstvo nějak poskládat. Jsem rád, že dáváme šanci hráčům, kteří v sezóně moc nehráli a těší mě, že si říkají o místo v kádru pro třetí ligu.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Domácí vyhráli zaslouženě. Hlavně v úvodu, kdy jsme zaspali, se projevila velká kvalita na straně Blanska.