24. O. Šourek , 38. Š. Rod , 68. D. Voráč , 88. M. Šerý - 43. D. Šerý (p.)
14

Polenský Slavoj potvrdil v duelu s Humpolcem roli favorita.

Domácí po půli vedli

V úvodu se hrála vyrovnaná partie. Zlom přinesla 24. minuta utkání, kdy se po rohovém kopu nekompromisně trefil Šourek - 1:0. Ve 38. minutě už domácí vedli o dvě branky. Kavka vyřešil rychlý brejk přihrávkou na Roda, který si v zakončení věděl rady - 2:0. Hosté do přestávky snížili. Ve 43. minutě dostali hosté možnost kopat penaltu a tu s notnou dávkou štěstí proměnil Daniel Šerý - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí byli ve druhé půli lepším celkem a svoji převahu přetavili i v branky. V 68. minutě dostal hodně prostoru Voráč, pohrál si s brankářem Křížem a uklidnil domácí celek - 3:1. V 88. minutě dokonal dílo Marek Šerý, který přesnou střelou k tyči zakončil rychlý protiútok domácího týmu - 4:1.

Polná jede v dalším kole do Lanžhota. Humpolec hostí Břeclav.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Byli jsme fotbalovější a zaslouženě jsme dali čtyři branky. Jsem rád, že jsme dali možnost třem dorostencům, kteří se k mé potěše na hřišti neztratili.

J. Skočdopole [-] - Š. Rod [-] , J. Klíma [-] , D. Voráč [-] (79. T. Čaloud [-] ) , M. Šerý [-] , J. Fadrný [-] , D. Kavka [-] (65. F. Sobotka [-] ) , V. Haala [-] , J. Holub [-] , A. Apfelthaler [-] (57. T. Válek [-] ) , O. Šourek [-]