Pešek vystřelil Humpolci veledůležitou výhru!

21. D. Šerý (p.) , 77. J. Pešek , 85. J. Pešek - 23. D. Alt (vl.) , 70. P. Pátek
16

Dvě branky Jana Peška v závěru zápasu zajistily Humpolci tři body.

Po půli nerozhodně

První branku důležitého zápasu vstřelili ve 23. minutě domácí. Ve velkém vápně byl faulován Štěpán a Šerý se z penalty nemýlil - 1:0. Záhy bylo srovnáno. Centr z kraje hřiště si do vlastní sítě srazil Alt - 1:1. Tato situace s domácím celkem notně otřásla. Až do přestávky byli lepší hosté, ale ze své převahy vedoucí branku nevytěžili. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Domácí v závěru rozhodli

Domácí mohl po přestávce poslat do vedení Šerý, ale svůj samostaný nájezd neproměnil, když vůbec netrefil bílkovu svatyni. V 70. minutě domácí obrana zaspala po dlouhém nákopu gólmana Bílka, toho využil Pátek a poslal hosty do vedení - 1:2. Závěr utkání patřil domácímu útočníkovi Peškovi. Ten v 77. minutě prostřelil Bílka a srovnal - 2:2. Pět minut před koncem se pak prosadil podruhé a vstřelil vítěznou branku - 3:2. Těsné vedení v hektickém závěru už domácí uhlídali.

Humpolec jede v dalším kole do Polné. Ždírec hostí Lanžhot.