Lanžhot deklasoval Bystrc

12

Lanžhotské galapředstavení v Bystrci režíroval čtyřgólový Simandl.

Hosté po poločase vedli

V úvodu to na debakl domácích nevypadalo. První branka padla v 25. minutě, kdy prošel středem domácí defenzivy Simandl a střelou o tyč otevřel skóre - 0:1. Hosté šli do kabin s dvougólovým vedením. Ve 41. minutě si Kleiberův centr našel na zadní tyči nekrytý Šenk a hlavou zvýšil vedení hostů - 0:2.

Hosté navyšovali vedení

Ve 48. minutě potrestal nepřesnou malou domů domácích Dovhanyuk, který obešel Herinka a skóroval do prázdné brány - 0:3. O osm minut později vysunul Hílek Šenka a ten přízemním centrem našel Simandla, který se v tutovce nemýlil - 4:0. O další tři minuty později začal výsledek zavánět debaklem. Kleiber našel dlouhým míčem za obranu volného Bartoše, který si míč zpracoval a přehodil Herinka - 0:5. V 78. minutě dokonal hattrick Simandl, který do sítě dorazil Herinkem vyraženou střelu Bartala - 0:6. O pět minut později se trefil po závaru do odkryté sítě počtvrté v zápase Simandl - 0:7. Gólový účat uzavřel v 85. minutě parádní ránou Bartal - 0:8.

Bystrc jede v dalším kole do Rosic. Lanžhot hostí Žďár nad Sázavou.