Strání vyhrálo v Břeclavi

12

Strání navázalo na domácí výkon s  Lanžhotem a porazilo trápící se Břeclav.

Hosté po poločase vedli

Hosté začali v Břeclavi velmi dobře, ale v 6. minutě mohli jít domácí do vedení. Po špatné malé domů měli velkou šanci, ale střela mířila jen do boční sítě. Fotbalisté Strání nepříjemný okamžik přečkali a z první vážnější akce udeřili. Ve 12. minutě se po rohovém kopu se trefil neobsazený Michalec - 0:1. Domácí odpověděli slabou střelou, se kterou pozorný gólman Popelka neměl problémy. Strání podruhé udeřilo ve 27. minutě po rychlém protiútoku, na jehož konci stál přesně střílející Vojtěch Čaňo - 0:2. Za tohoto výsledku se také odcházelo do kabin.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se hrálo poměrně tvrdě. Hosté pozorně bránili, ale domácím chyběla lepší finální přihrávka a do žádné velké šance se ve druhém dšjství nedostali. Hosté mohli svoje vedení navýšit, ale střely Gardiana, Michalce ani Fruhaufa v síti neskončily.

Břeclav jede v dalším kole do Nových Sadů. Strání hraje doma s Havlíčkovým Brodem.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Jsme spokojení. I když některé kluky zápas dost bolel, nyní si oddechneme a v týdnu dáme do kupy zranění i hráče.