38. P. Lapeš (p.) , 54. P. Horáček - 27. O. Kvych , 77. P. Příborský
12

Stará Říše z Tasovic bod, který jí vystřelil v 77. minutě Príborský.

Po půli nerozhodně

Do Tasovic přijelo mužstvo, které se kvalitní hrou a  výsledky dostalo na třetí místo divizní tabulky. Dobrou hru předváděli hostující hráči i v úvodu utkání a zaslouženě se dostali do vedení, když se ve 27. minutě trefil přesně k tyči Kvych - 0:1. Domácí poté přidali, dostali hosty pod tlak a výsledkem byla branka vstřelená z pokutového kopu, který po Cejpkově faulu proměnil Pavel Lapeš - 1:1.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Ve druhém poločase viděli diváci velice kvalitní fotbal, kdy šance se střídaly na obou stranách a zápas skončil spravedlivou remízou. Nejprve se domácí dostali do vedení, které jim v 54. minutě zajistil Horáček - 2:1. Hosté se zaslouženého srovnání dočkali v 76. minutě, kdy Príborský po rohovém kopu doklepl hlavou míč do odkryté svatyně domácích - 2:2.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Na divizní poměry viděli diváci velice kvalitní hru z obou stran. V prvním poločase jsme se nemohli dostat do své hry, ale ve druhém jsme měli více příležitostí ke vstřelení branky, ale soupeř byl velice zkušený a zápas tak skončil spravedlivou remízou.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Domácí byli v tlaku a byli důrazní. Díky svým zbraním jsme se jim vyrovnali. Jsem spokojený s hrou. Oba týmy podaly výborné výkony.

J. Konvalina [-] - R. Švarc [-] , P. Kirschner [-] , D. Odehnal [-] , J. Švejkar [-] , P. Horáček [-] , P. Lapeš [-] (76. M. Paul [-] ) , M. Blahoudek [-] , Z. Mička [-] , L. Hrazdílek [-] , M. Garčic [-]

M. Jícha [-] - L. Hekerle [-] , P. Příborský [-] , A. Šmíd [-] , R. Cipruš [-] - R. Nehyba [-] , D. Zaichek [-] , O. Kvych [-] , P. Heide [-] (74. P. Tyshchuk [-] ) , J. Cejpek [-] (57. V. Švarc [-] ) - A. Plichta [-] (64. M. Vacek [-] ) -

ŽK: 25. M. Garčic - 21. A. Plichta , 92. P. Tyshchuk .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: VOLEK Stanislav - KOSTELNÍK Tomáš, POLÁČEK David.