--

Nové Sady zvládly zápas s Humpolcem

33. A. Rus , 39. A. Rus , 41. D. Richter , 73. T. Spurný - 26. D. Alt
10

Dlouho poslední Nové Sady doma porazily Humpolec, vyhrály potřetí v řadě a odskočily Bystrci na pět bodů.

Domácí po půli vedli

Týmy se v úvodu utkání oťukávali, ale pak se začly dít věci. Ve 26. minutě hosté podnikli rychlý brejk a po Altově zakončení vedli - 0:1. Domácí tento okamžik nepoložil, ale nakopl. Ve 33. minutě už bylo srovnáno. To si po standardní situaci z pravé strany našel míč na přední tyči Rus a bylo srovnáno - 1:1. V 39. minutě už domácí vedli. Rus se tentokrát prosadil po odražené střele, kterou vrátil do sítě hostí - 2:1. Za dvě minuty bylo v domácím táboře ještě veseleji. Po dalším centru z pravé strany se trefil přesně k tyči Richter - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se ve druhé půli soustředili především na rozhodčího a utkání bylo plné emocí. Jednu ze situací a strkanic musel na hrací ploše dokonce uklidňovat domácí trenér. Veškerou naději na bodový zisk vzala hostům 73. minuta, kdy se po pěkné akci a přihrávce z levé strany trefil do odkryté branky Spurný - 4:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Nové Sady jedou v dalším kole do Polné. Humpolec hraje ve Žďáru nad Sázavou.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Utkali se dva týmy, které bojují o záchranu. Rozhodla naše morálka a správná koncentrace. Daří se nám. Máme i štěstí, ale jdeme mu naproti.

J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] (78. K. Boukhatem [-] ) , F. Ždánský [-] , A. Rus [-] (81. J. Ďuríček [-] ) , D. Richter [-] (85. P. Pošusta [-] ) , M. Krátký [-] , D. Škoda [-] , J. Schlimbach [-] , T. Spurný [-] , M. Popelka [-] , T. Kopp [-]