--

--

2. R. Kolouch , 89. D. Pelikán (vl.) - 83. M. Hubr
10

Když už se zdálo, že se ve Ždírci budou body dělit, tak se domácí prosadili po standardní situaci.

Domácí po půli vedli

Domácí potřebovali ukončit černou sérii a do utkání vstoupili na jedničku, když se do vedení dostali už ve 2. minutě. Domácí nápor vyústil k centru od levého rohového praporku a zmatků  v hostující defenzivě využil díky svému důrazu matador Radek Kolouch - 1:0. Domácí branka povzbudila a měli územní převahu i další šance, ale 145 diváků se v prvním poločase druhé branky nedočkalo.

Domácí v závěru rozhodli

Druhá půle byla podobné té první. Domácí liknavost v koncovce byla potrestána v 83. minutě. Po rohovém kopu zůstal na zadní tyči neobsazený Michael Hubr a míč napálil nekompromisně pod břevno - 1:1. Domácí se nevzdali a nakonec urvali tři body. V 89. minutě se po standardní situaci odrazil míč do sítě hostí - 2:1. Domácí si už těsné vedení pohlídali a po dlouhé době slaví tři body.

Ždírec hostí o víkendu Blansko. Bzenec hraje doma s Rosicemi.