--

--

Odehnal zajistil Tasovicím bod

12

Polná dlouho vedla, ale o výhru přišla v samotném závěru utkání, kdy se trefil Odehnal.

Domácí po půli vedli

V Polné se hrálo vyrovnané utkání. Domácí začali o něco lépe a svoji mírnou převahu nakonec přetavili ve vedoucí branku. V 18. minutě se k přímému volnému kopu postavil Jiří Fadrný a chytrou přesnou střelou obstřelil zeď i obelstil gólmana hostí Konvalinu - 1:0. Domácí vstřelená branka povzbudila, ale do poločasové přestávky se už skóre nezměnilo a hosté do kabin odcházeli s těsným mankem.

Hosté v závěru srovnali

Vyrovnaný fotbal se hrál i ve druhém dějství. Když už se zdálo, že domácí budou slavit tři body, tak se v 86. minutě po Garčicově centru z pravé strany hlavou prosadil Daniel Odehnal, na jehož zakončení byl domácí brankář Lukáš Konrád krátký - 1:1. Následně domácí brankář zlikvidoval pumelici hostujího hráče. Poté se už skóre nezměnilo.

Polná hostí v dalším kole Nové Sady. Tasovice hrají doma se Starou Říší.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Po dnešním utkání jsem spokojen jen s výsledkem, protože náš výkon dnes nebyl podle našich představ.