Nové Sady těsně zdolaly Ždírec

16

Nové Sady v domácím prostředí porazily ždírecký Tatran.

V první půli branka nepadla

Domácí do utkání vstupovali povzbuzeni šťastnou výhrou na půdě Žďáru nad Sázavou a spoléhali se na jednoduchost, důraz a standardní situace. Hosté byli v prvním poločase mírně lepším týmem, ale Pátek ze strany vystřelil těsně vedle domácí svatyně. Domácím se dokonce podařilo dopravit míč do sítě, ale branka nebyla pro postavení mimo hru uznána. První poločas tak skončil bez branek.

Domácí po poločase rozhodli

Hosté po změně stran domácí celek zatlačili do hluboke defenzivy a měli i šance. Pelikánovu střelu vytáhl Zbořil. Mrázek v dobré pozici hlavou netrefil branku. V 73. minutě si našel ojedinělý centrovaný míč Spurný, prostřelil Pometla a otevřel skóre - 1:0. Dvakrát mohl srovnat Kolouch, ale nejprve ho vychytal Bořil a následně netrefil branku. V samotném závěru se po brejku domácích blýskl zákrokem Pometlo.

Nové Sady hostí ve středu Humpolec. Ždírec hraje doma se Bzencem.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): Znovu jsme vsadili ne defenzivu, jednoduchý přechod do útoku a standardní situace. Bez těch šesti bodů bychom na tom byli zle, ale pomohli nám a teď je na tahu Bystrc.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Už je to obehraná písnička. Hrajeme dobře, ale nedaří se nám dávat góly, což je samozřejmě velký problém.

J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] (90. J. Smrček [-] ) , F. Ždánský [-] , A. Rus [-] (83. K. Boukhatem [-] ) , P. Pošusta [-] (49. T. Spurný [-] ) , D. Richter [-] , M. Krátký [-] , D. Škoda [-] , J. Schlimbach [-] , M. Popelka [-] , T. Kopp [-]

S. Pometlo [-] - M. Slavík [-] (63. L. Mrázek [-] ) , P. Novotný [-] , P. Pátek [-] (74. J. Málek [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , J. Veselský [-] , L. Malínský [-] (74. R. Kolouch [-] ) , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]

ŽK: 69. M. Krátký .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: Marek Daniel - PETR Zdeněk, VLK Ondřej.