--

18

Bystrc doma jednoznačně padla s lídrem tabulky.

Hosté po poločase vedli

Domácí začali aktivně, ale ze své snahy nic nevytěžili a naopak platili za své chyby. Ve 24. minutě byl na konci pěkné akci středem hřiště po přihrávce Traoreho Chloupek - 0:1. O tři minuty později napřáhl ke střele z dálky Bednář - 0:2. Ten samý hráč v závěru prvního poločasu proměnil penaltu a hosté vedli už o tři góly - 0:3.

Hosté navyšovali vedení

V 73. minutě domácí ztratili míč na polovině Blanska, nezachytili rychlý brejk a Bednář nachystal míč Tulaydanovi před prázdnou bránu - 0:4. V 84. minutě se po další ztrátě domácích trefil z hranice vápna Přerovský - 0:5. O tři minuty později po Chloupkově přihrávce doklepl míč do prázdné brány Tulaydan - 0:6. Střídající Tulaydan dokonal hattrick v poslední minutě, kdy se trefil po centru Hušky - 0:7.

Bystrc jede v dalším kole do Humpolce. Blansko hraje doma se Žďárem.

FC Dosta Bystrc-Kníničky
Oldřich Janusicza (trenér): Sice jsme začali aktivně, ale dostali jsme hrozné góly po hrubých chybách v obraně. Hrál proti nám třetiligový mančaft, který nám ukázal, že někteří kluci od nás na divizi nemají. některým hráčům je jedno, jestli se prohraje 0:3, nebo 0:7.

FK Blansko
Zbyněk Zbořil (trenér): Domácí hráči v závěru odpadli fyzicky a jen se dohrávalo. Nicméně jsme si chtěli udržet kvalitu hry, je mi jedno, jaký byl stav, ale pořád jsou věci, na kterých trvám. Protože od léta je budeme potřebovat a musíme si zvyknout na určitě povinnosti a standardy.

J. Herink [-] - - P. Pasz [-] (66. M. Gelda [-] ) , M. Janíček [-] , P. Svoboda [-] , Š. Marušinec [-] , O. Pelc [-] , D. Chmúra [-] , o. pohanka [-] , J. Krejčí [-] , T. Buriánek [-] , V. Gračanin [-]