Strání překvapilo ve Ždírci

18

Strání se na jaře trápí, ale v neděli vyhrálo na půdě Ždírce nad Doubravou.

Hosté po poločase vedli

Úvod utkání patřil domácímu celku, který před 160 diváky ovládl hru a měl i šance. V té nějvěrší mířil Pelikán nad bránu. Mrázek pak ve dvou příležitostech selhal, a tak v závěru prvního poločasu přišel tvrdý trest. Nejprve ve 42. minutě domácí obrana podcenila dlouhý nákop, k míči se dostal Michalec a přehodil chybně vyběhnuvšího Bílka - 0:1. Chvíli na to hosté po hezké kombinaci ve středu pole podnikli rychlý protiútok, na Bílka se z kraje hřiště řítil Durec a se štěstím jej překonal - 0:2. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se ve druhém poločase snažili, ale branka jim nebyla přána. Odpor domácích definitivně zlomil po hodině hry Fruhauf. Ten dostal po centru z pravé strany příliš mnoho času, zpracoval si odražený míč a přízemní střelou uzemnil domácí celek - 0:3. Zbytek zápasu se už jen dohrával.

Ždírec jede v dalším kole na hřiště Nových Sadů. Strání čeká domácí utkání s Polnou.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Zápas blbec. V posledních kolech se nám lepí smůla paty a vybíráme si to až do dna.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): I přes několik absencí jsme se semkli a končeně jsme vyhráli. Jsme spokojení. Snad nám to pomůže do dalších zápasů.

A. Bílek [-] - P. Novotný [-] , J. Málek [-] (63. P. Pátek [-] ) , P. Klimeš [-] (63. L. Malínský [-] ) , L. Mrázek [-] (79. R. Kolouch [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , J. Veselský [-] , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]