Humpolec nestačil na Tasovice

18

Tasovice potvrdily skvělou jarní formu a vyhrály v Humpolci.

Hosté po poločase vedli

Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a vyjádřili to i brankově. Ve 27. minutě se po rychle rozehraném přímém volném kopu trefil Kirschner - 0:1. Další gól v prvním dějství nepadl.

Hosté si vedení pohlídali

Konečnou podobu výsledku dal v 55. minutě Odehnal, na jehož hlavičku byl Kříž krátký - 0:2. Domácí poté měli šance ke snížení, ale Peškovu střelu do prázdné brány vykopl obránce hostí. Pešek se netrefil ani po Havlově přihrávce. Další šanci zahodil Ujčík.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Na týmy z horní poloviny tabulky nemáme. Na začátku jara jsme urvali body díky bojovnosti, ale ta nám teď chybí.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Utkání jsme mohli rozhodnout už v první půli, kdy jsme si vytvořili několik vyložených šancí, ale zradila nás koncovka. Utkání tak rozhodla druhá branka po pěkné akci a závěr zápasu jsme si už pohlídali.

T. Kříž [-] - I. Ujčík [-] , Š. Zástěra [-] , T. Kopic [-] , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] , M. Havel [-] (75. J. Skryja [-] ) , D. Maršík [-] , R. Dalík [-] (79. D. Alt [-] ) , O. Svoboda [-] , R. Nermut [-] (46. J. Pešek [-] )

T. Heneš [-] (46. J. Konvalina [-] ) - R. Švarc [-] , P. Kirschner [-] (83. J. Landšperský [-] ) , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] , J. Švejkar [-] (60. P. Horáček [-] ) , M. Rygl [-] , M. Blahoudek [-] , Z. Mička [-] , L. Hrazdílek [-] , M. Garčic [-]

ŽK: 44. R. Nermut , 77. T. Kopic - 59. M. Rygl .
Počet diváků: 310. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - HUBENÝ Lukáš, MÜLLER Jiří.