15. O. Konečný , 27. J. Motyčka , 62. J. Fiala - 57. J. Fadrný , 66. J. Fadrný (p.) , 74. D. Kavka , 84. D. Kavka (p.)
18

Domácím nestačila ani výhra po poločase a hosté vezou tři body.

Domácí po půli vedli

Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale branky dávali jen domácí. V 15. minutě Netopilík přenesl hru na pravou stranu, Konečný postupoval sám na Konráda a střelou na zadní tyč otevřel skóre - 1:0. Ve 27. minutě zakončil pohlednou akci domácích hlavou Motyčka - 2:0.

Hosté po pauze rozhodli

Hosté snížili v 57. minutě, kdy Kavkův cebtr zužitkoval Fadrný - 2:1. Domácí po pěti minutách opět vedli o dvě branky, když se po Konrádově chybě při vyběhnutí trefil hlavou Fiala - 3:1. Pak už začali úřadovat hosté. V 66. minutě proměnil penaltu Fadrný - 3:2. V 74. minutě srovnal Kavka, který se pěkně trefil z hranice velkého vápna - 3:3. Rozhodnutí přinesla 84. minuta, kdy Fibingr sroloval Holuba a hosté kopali penaltu. Domácí brankář musel pro zranění střídat a Ševela byl na Kavkovu penaltu krátký - 3:4.

MSK Břeclav
David Pazdera (trenér): Obě penalty mi přišly přísné. Fibingr nám bude nějakou dobu chybět. Hosté nám zle zatápěli především ve druhé půli. Kdyby do utkání nevstoupil rozhodčí, tak bod uhrajeme.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): V prvním poločase jsme byli lepší, ale domácí byli neuvěřitelně produktivní. Ve druhé půli jsme to zlomili. Potěšila mě předvedená hra i bojovnost, která nám v minulých zápasech chyběla.