--

16

Derby ovládli hosté. Dvěma brankami se blýskl Mrázek.

Po půli nerozhodně

Po vyrovnaném průběhu začaly padat branky v závěru prvního poločasu. Ve 41. minutě se po chybě Jana Novotného opřel do míče Peřina a otevřel skóre - 1:0. Hosté do přestávky stihli vyrovnat. Ve 43. minutě Kubátův špatný odkop od brány potrestal Mrázek - 1:1.

Hosté po pauze rozhodli

Ve druhém dějství už stříleli jen hosté. Chvíli po přestávce se po rohovém kopu nádherně trefil Veselský - 1:2. V 77. minutě byl po centru z levé strany nejdůraznější Mrázek a svojí druhou branou v zápase uklidnil hosty - 1:3. Chvíli před koncem zaskočil Kubáta střelou z hranice vápna Pavel Novotný - 1:4.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jiří Pabousek (trenér): Po dobrých výkonech jsem čekal trochu něco jiného než to, co jsme předvedli. Soupeř vyhrál zaslouženě.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Důležité bylo, že jsme do přestávky srovnali. Druhý poločas jsme hráli v pohodě a v klidu jsme zápas dotáhli ke třem bodům. Domácí mají mladý tým a doplatili na nezkušenost.

J. Kubát [-] - O. Štědrý [-] , M. Veselský [-] , M. Vrzal [-] , P. Karlík [-] , D. Fikar [-] (74. V. Hloušek [-] ) , M. Ondráček [-] (21. M. Polcar [-] ) , J. Henek [-] , J. Pabousek [-] (81. T. Nedvěd [-] ) , L. Peřina [-] , K. Svoboda [-]

A. Bílek [-] - P. Novotný [-] , P. Pátek [-] (87. L. Dočekal [-] ) , P. Klimeš [-] (80. L. Malínský [-] ) , L. Mrázek [-] (89. D. Dvořák [-] ) , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , J. Veselský [-] , P. Jeníček [-] , D. Pelikán [-]

ŽK: 85. K. Svoboda - 8. P. Jeníček , 33. P. Klimeš .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Hovorka Miroslav - SVOBODA Ladislav, BĚLÁK Marek.