--

17

Tasovice dlouho vedly, ale nakonec ze zápasu s lídrem tabulky neberou ani bod.

Domácí po půli vedli

Domácí vstupovali do zápasu s výbornou jarní vizitkou. A byli to právě oni, kdo jako první otevřel skóre. V 17. minutě ztratili hosté měli na noze branku, ale Urbančok trefil jen domácího hráče na brankové čáře. Z protiútoku se pak radovali domácí, když se trefil Miroslav Paul - 1:0. Ve zbytku první poloviny utkání se hrál pěkný fotbal, ale 260 diváků další branku nevidělo.

Hostům vyšel závěr

Hosté se dočkali vyrovnávací branky v 78. minutě, kdy Konvalinu propálil Přerovský - 1:1. Rozhodnutí přinesla 86. minuta, kdy se ve skrumáži před domácí svatyní nejlépe zorientoval Sedlo a svému týmu vystřelil tři body - 1:2.

Tasovice jedou v dalším kole do Humpolce. Blansko hraje doma s Bzencem.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Hosté si počkali na naše chyby, které jsme přece jen udělali. Blansko ukázalo velkou kvalitu na míči.

FK Blansko
Zbyněk Zbořil (trenér): Čekali jsme těžký zápas, a to se také potvrdilo. domácí šli za třemi body, ale my jsme bojovali ještě více a máme je my.

J. Konvalina [-] - R. Švarc [-] , R. Lapeš [-] , P. Kirschner [-] , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] (83. P. Lapeš [-] ) , P. Horáček [-] (63. J. Švejkar [-] ) , M. Blahoudek [-] , Z. Mička [-] , L. Hrazdílek [-] , M. Garčic [-] (88. M. Rygl [-] )