3. A. Plichta , 22. M. Vacek , 38. A. Plichta , 60. J. Cejpek - 55. M. Havel , 82. M. Havel (p.)
17

Humpolec ve Staré Říši myslel na body, ale po poločase bylo jasno.

Domácí po půli vedli

V krajském derby byi favoritem domácí, ale jarní výkony Humpolce budí pozornost. Domácí šli do vedení už ve 3. minutě, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Plichta a otevřel skóre - 1:0. Tato branka udala směr vývoje prvního poločasu. Domácí drželi míč, přesně kombinovali a zaměstnávali obranu hostí. Ve 22. minutě zaváhal při výhozu hostující brankář Kříž a jeho chybu potrestal Vacek - 2:0. Ve 38. minutě vystřelil Plichta a jeho tečovaná střela skončila v síti - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po pauze hosté hru vyrovnali a dočkali se i snížení. V 55. minutě si našel míč ve vápně Havek a prostřelil Jíchu - 3:1. Chvíli na to se ale prosadil střídající Cejpek, kterého našel míč za obranou a se svojí šancí si poradil na jedničku - 4:1. V 82. minutě ještě hosté dostali možnost kopat penaltu a tu proměnil Havel - 4:2.

Humpolec hostí v dalším kole Tasovice. Stará Říše jede do Lanžhota.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): V první půli jsme soupeře pustili jen dvakrát k naší brance. Dávali jsme šťastné góly, ale hráli jsme velmi dobře. Druhá půlka už od nás byla slabší, ale tři body se počítají.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Špatně jsme vstoupili do zápasu a soupeři jsme nabídli několik branek. Hrát jen druhý poločas na této úrovni nestačí.

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , A. Šmíd [-] , L. Hekerle [-] , R. Cipruš [-] , P. Severa [-] (73. J. Sobotka [-] ) - P. Tyshchuk [-] , J. Smejkal [-] (58. J. Cejpek [-] ) , R. Nehyba [-] - A. Plichta [-] (73. V. Švarc [-] ) , M. Vacek [-] -

T. Kříž [-] - D. Alt [-] (46. J. Honzl [-] ) , M. Podoba [-] , I. Ujčík [-] , J. Skryja [-] , T. Vrátný [-] (23. M. Havel [-] ) , T. Kopic [-] , D. Maršík [-] , R. Dalík [-] , J. Málek [-] , P. Štěpán [-]

ŽK: 86. P. Štěpán , 90. M. Podoba .
Hráči zápasu: A. Šmíd , R. Cipruš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kolář Jaroslav - KOLÁČEK Jan, NEJEZCHLEB Miroslav.