57. D. Pazourek , 68. P. Malata (p.) , 74. D. Moučka
17

Lanžhot se v Rosicích držel pouze poločas, ale po přestávce dostal tři branky.

Po půli nerozhodně

V úvodní části zápasu si Lanžhot vypracoval několik šancí. V 11. minutě zahrával hostující Simandl přímý kop a centrem k levé tyči branky našel hlavu nabíhajícího Dobšíčka, který těsně minul horní roh branky Slovanu. Ve 14. minutě po akci vedené hosty po pravé straně hřiště, odcentroval Milušek, střílel Dovhanyuk a jeho nebezpečnou střelu vyrazil Zádrapa mimo branku. Do první velké šance se Slovan dostal ve 32. minutě, kdy Novák vybojoval u pravé čáry míč, přihrál nabíhajícímu Malatovi, jehož střelu stačil Klimeš vykopnout.

Domácí po pauze rozhodli

Od úvodu 2. poločasu se hra Slovanu zlepšila. V 57. minutě odcentroval Moučka, obrana nabíhajícího Pazourka neuhlídala a ten z malého vápna vstřelil úvodní branku zápasu – 1:0. V 68. minutě se po nákopu Selingera z vlastní poloviny protlačil za obranu hostí Malata, kterého fauloval Krejčíř. Nařízenou penaltu Malata bezpečně proměnil – 2:0. V 74. minutě obral na polovině hostí Pazourek o míč Dobšíčka, křížným centrem našel volného Moučku, který po pěkné kličce s přehledem prostřelil brankáře – 3:0.

Rosice v dalším kole hostí Velkou Bíteš. Lanžhot hraje doma se Starou Říší.