--

20

Lanžhot dal zapomenout na prohru s Humpolcem a poradil si Velkou Bíteší.

Domácí po poločase vedli

Lanžhot odehrál podobný zápas jako s Humpolec, ale tentokrát se dokázal střelecky prosadit. Domácím se povedl začátek, když už ve 4. minutě po Hílkově povedené přihrávce překonal Pelána Kleiber - 1:0. Ve 23. minutě to pro domácí vypadalo ještě lépe. Mikúšek našel dlouhým pasem Šenka, který si obhodil vyběhnuvšího Pelána a skóroval do prázdné brány - 2:0. I poté hráli domácí pohledný fotbal, ale další branku do hostující sítě nepřidali.

Domácí navyšovali vedení

I po přestávce byli domácí dominantním týmem a po hodině hry přidali třetí branku. Krejčíř zahrál přímý volný kop na zadní tyč, kde míč vrátil před branku Dobšíček a Dovhanyuk neměl před prázdnou bránou problém skórovat - 3:0. Domácí přidali v závěru ještě jednu branku, když kránsou rychlou přímočarou akci na jeden dotek zakončil ve skluzu Lapin - 4:0.

Lanžhot jede v dalším kole do Rosic. Velká Bíteš hraje doma s Polnou.

TJ Sokol Lanžhot
Milan Valachovič (trenér): Odehráli jsme prakticky stejný zápas jako před týdnem, ale byli jsme produktivnější zodpovědnější. I tak jsme dnes mohli vstřelit ještě více branek.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Zaslouženě jsme prohráli a výsledek je pro nás ještě milosrdný. Zklamalo mě, že jsme první poločas odehráli se zbytečně velkým respektem.

J. Klimeš [-] - P. Mikúšek [-] , J. Krejčíř [-] , N. Včelka [-] , P. Šenk [-] , P. Dovhanyuk [-] (68. S. Lapin [-] ) , R. Kleiber [-] , T. Bartal [-] (73. E. Žáček [-] ) , P. Simandl [-] (81. J. Bartoš [-] ) , J. Hílek [-] , J. Dobšíček [-]

M. Pelán [-] - V. Bárta [-] , F. Kuldan [-] , M. Paprskář [-] (78. T. Loup [-] ) - T. Mrňa [-] , R. Novotný [-] , R. Whittingham [-] , A. Merdita [-] - D. Pořízek [-] , A. Marčaník [-] , T. Sodomka [-] (85. M. Těšík [-] ) -

ŽK: 65. A. Merdita .
Hráči zápasu: R. Kleiber , P. Mikúšek .
Počet diváků: 385. Rozhodčí: Bebenek Petr - KULIČKA Radek, KALOČ Radim.