37. D. Richter - 70. M. Paul , 74. M. Paul
19

Domácí vedli, ale střídající Paul hostům vystřelil tři body.

Domácí po půli vedli

Do utkání vstoupili lépe aktivnější hosté, ale vytvořili si jen převahu bez šancí. Domácí vytvořili před šestnáctkou neprostupný obranný blok a vyráželi k rychlým protiútokům. Hosté si se hrou domácích nevěděli rady, chyběl jim pohyb a moment překvapení. Do přestávky, tak šli domácí s vedením, když využili dobře kopnutou standardní situaci, po které se prosadil Dominik Richter - 1:0.

Hosté po přestávce otočili

Do druhého poločasu nastoupili hosté s větší chutí a agresivitou, využívali kombinační hru a nepustili domácí vůbec do hry. Naopak to byli hosté, kteří chodili do rychlých kontrů a zlobili centry do šestnáctky, kde u domácí svatyně zvonily břevna a tyčky. Hostujícímu trenérovi se podařilo střídání. Nejprve dostal Andreev červenou kartu a poté Paul po svém příchodu na hřiště nejprve v 70. minutě srovnal - 1:1. O čtyři minuty později pak ten samý hráč utkání rozhodl - 2:1. Domácím hráčům docházely síly a po vyloučení domácího hráče si hosté zasloužené vedení pohlídali.

Nové Sady hrají v dalším kole v Bzenci. Tasovice hrají doma s Blanskem.

FK Nové Sady
Rostislav Sobek (trenér): První půle nám vyšla a zaslouženě jsme vedli. Ve druhém dějství jsme byli pod tlakem a směrem dopředu jsme si nic nevytvořili.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): V prvním poločase jsme nehráli dobře, chyběl nám větší pohyb a hráli jsme vše do pomala. Ve druhém jsme hru zjednodušili, hráli přímočaře a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Nastřelili jsme snad šestkrát brankovou konstrukci a až v závěru jsme se prosadili. Střídající hráči hru oživili a po výkonu z druhého poločasu jsme zaslouženě vyhráli .

J. Zbořil [-] - J. Šuba [-] , F. Ždánský [-] (79. T. Spurný [-] ) , A. Andreev [-] , J. Ďuríček [-] , D. Richter [-] , M. Krátký [-] , J. Schlimbach [-] , M. Popelka [-] , T. Kopp [-] , K. Boukhatem [-] (67. T. Škrabal [-] )

T. Heneš [-] - L. Hrazdílek [-] , R. Švarc [-] , R. Lapeš [-] (64. M. Paul [-] ) , M. Garčic [-] , D. Odehnal [-] , P. Horáček [-] (46. J. Švejkar [-] ) , P. Lapeš [-] (79. M. Rygl [-] ) , M. Blahoudek [-] , Z. Mička [-] , P. Kirschner [-]

ŽK: 45. M. Krátký , 53. F. Ždánský , 60. A. Andreev - 40. M. Blahoudek , 87. P. Kirschner . ČK: 68. A. Andreev .
Hráči zápasu: J. Zbořil - M. Paul .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: MIKULÁŠEK Adam - POLÁČEK David, GALÁŘ Jakub.