Stará Říše nadělovala

19

Nové Sady chtěly na Vysočině bodovat, ale to se jim nepovedlo.

Domácí po půli vedli

Zápas se od začátku vyvíjel dle favorizovaných domácích, kteří chtěli nechat zapomenout na nepovedené vystoupení ve Strání. V 6. minutě Nehyba pěknou přihrávku vybídl ke střele Vacka a ten si s nabídnutou šancí věděl rady - 1:0. Poté se dvakrát prosadil Antonín Plichta. Nejprve v 25. minutě zakončil přesně po centru od Hekerleho - 2:0. O šest minut později poslal míč před Zbořila Kvych a Plichta se ani tentokrát nemýlil - 3:0. Na konci prvního poločasu zahrozili hosté, ale orazítkovali jen břevno, a tak šli domácí do kabin s pohodlným náskokem.

Domácí navyšovali vedení

Břevno domácí svatyně zazvonilo i krátce po příchodu z kabin. To ale bylo ze strany hostí vše a domácí jasně drželi otěže zápasu ve svých rukách a nakonec přidali další dvě branky. Na rozdíl čtyř branek zvýšil v 71. minutě Zaichek - 4:0. Nepopulárního bůra hostům vystřelil v 85. minutě Príborský - 5:0.

Stará Říše jede v dalším kole do Blanska. Nové Sady hostí Tasovice.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Pohodové tři body. Jsem rád, že jsme hned od začátku utkání chtěli napravit dojem z posledního zápasu.

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , R. Cipruš [-] , L. Hekerle [-] (51. D. Zaichek [-] ) , P. Severa [-] - P. Tyshchuk [-] (72. J. Sobotka [-] ) , P. Heide [-] , R. Nehyba [-] , O. Kvych [-] - A. Plichta [-] (63. J. Cejpek [-] ) , M. Vacek [-]