Bystrc veze bod z Polné

16

Polná ve své jarní premiéře doma nedokázala zlomit odpor Bystrce.

Po poločase nerozhodně

Úvod utkání příliš krásy nepobral. První větší šanci měli hosté, ale Konrád byl při zakončení Hladkého na svém místě. Chvíli na to už se hosté z branky radovali. Hladkého brejk zužitkoval Prokopec a poslal hosty do vedení - 0:1. Poté se domácí probrali. Šance měli Válek a Kavka, ale Svobodu nepřekonali. Radovali se až v 38. minutě, kdy odražený míč dostal za hostujícího brankáře Urbánek - 1:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Úvod druhého dějství patřil Polné. Po sedmi minutách hry Urbánek vysunul Šerého, který v gólové pozici našel Válka a ten se nemýlil - 2:1. Domácí mohl uklidnit Kavka, ale jeho přímý volný kop orazítkoval tyč hostující brány. Bystrc se dočkala vyrovnání v 64. minutě, kdy nedorozumění v domácí defenzivě potrestal svojí druhou brankou v zápase Prokopec - 2:2. I přes značné úsilí odmácích nakonechosté remízu uhájili a odváží si z Polné cenný bod.

Polná hraje příští týden ve Žďáře nad Sázavou. Bystrc hostí Břeclav.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Zápas se nám to nepovedl a něco tomu chybělo. Musíme přidat v bojovnosti i nasazení. Dostali jsme zbytečné a laciné branky.

FC Dosta Bystrc-Kníničky
FC Dosta Bystrc-Kníničky (web): Dostali jsme dvě zbytečné branky. Bystrčtí se po vyrovnání na 2:2 začali soustředit zejména na obranu, domácí drželi míč, ale mimo několika slabších střel z dálky se k vážnému ohrožení branky už nedostali.

L. Konrád [-] - J. Klíma [-] , M. Šerý [-] , D. Kavka [-] (69. Š. Rod [-] ) , J. Urbánek [-] , T. Válek [-] (81. J. Fadrný [-] ) , V. Haala [-] , M. Pecina [-] (46. J. Bajer [-] ) , J. Holub [-] , O. Šourek [-] , M. Šimek [-]

M. Svoboda [-] - M. Zatloukal [-] - Š. Marušinec [-] , M. Janíček [-] , P. Prokopec [-] , O. Pelc [-] , o. pohanka [-] , M. Krejčíř [-] , P. Svoboda [-] , P. Pasz [-] (63. M. Gelda [-] ) , M. Hladký [-]

ŽK: 55. J. Urbánek , 74. M. Šimek , 83. J. Klíma - 67. o. pohanka .
Hráči zápasu: T. Válek - P. Prokopec , P. Svoboda .
Počet diváků: 173. Rozhodčí: KOTALA Filip - SIVERA Jan, FABEŠ Roman.