--

--

--

14

Utkání se divákům muselo líbit. K vidění byla vidět spousta pěkných akcí, brankových příležitostí a i řada branek.

Brankový účet zahájili domácí v 17. minutě, kdy se podařilo Chwaszczovi přiťuknout míč hlavou na nabíhajícího Blanaře a ten propálil Jelínka z hranice šestnáctky 1:0.

O minutu později ale Filip Smrčka přiťukl míč Mirkovi Turečkovi, který podél vybíhajícího Dostála srovnal na 1:1.

Spartak hrál dobře, bojoval, snažil se, vytvářel si šance.
V 44. minutě natáhl ke střele Jiří Koláčný, brankář Dostál jeho střelu vyrazil a u míče si nejdůrazněji počínal Filip Smrčka a poslal Spartak do vedení 1:2.

o vydrželo do 54. minuty, v níž po rohu srovnal skóre Filip Hruboš 2:2. O minutu později domácí po hlavičce Chwaszcze a zákroku Jelínka zahrávali další rohový kop a i z něj udeřilo – tentokrát se prosadil Pochylý.
Do třetice se pohroma pro Spartak odehrála v 58. minutě, kdy Blanař obloučkem našel v pokutovém území Hruboše a ten k tyči pojistil vedení domácích na 4:2.

Jiskru naděje vykřesal v 62. minutě z přímého kopu Václav Ondřejka, který střelou o tyč poslal míč mimo dosah brankáře Dostála. To bylo ale ze zásahů Spartaku všechno. Když svoje šance neproměnili Michal Minář či Vašek Ondřejka, víc branek zkrátka Spartak nepřidal.

Naopak v poslední minutě nařídil sudí Černý pokutový kop proti naší brance, který však bravurně Jelínek vyrazil.

Hráč a legenda Spartaku Jaroslav Zlámal si v tomto utkání připsal 350. start v dresu hulínského klubu. Svůj první zápas za muže odehrál v pohárovém zápasu proti Morkovicím 14. 7. 2002. Zápas byl zajímavý mimo jiného i tím, že v něm v dresu Spartaku nastoupil Zdeněk Zlámal.

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ - trenér Hulína: Byli jsme většinu času lepším týmem, ale k ničemu nám to není, protože potom dostaneme hloupé góly. Soupeř byl lepším týmem v pokutovém území, kde se zápasy rozhodují. Ztratili jsme vyhraný zápas.