0:1
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.03.2019 18:00

16.kolo, MSFL , 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Frýdek vstoupil do jarní části vítězně


Branky


15

Valcíři zahájili jarní odvetnou část MSFL vítězstvím. O jejich hubené výhře 1:0 nad Kroměříží rozhodla přesná trefa Vašíčka ze závěru prvního poločasu.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Předehrávku úvodního jarního kola MSFL obstaraly týmy domácí HS Kroměříž a hosté z Frýdku-Místku. Šlo tedy o souboj podzimního vícemistra s osmým celkem průběžného pořadí. 

Do utkání aktivněji vstoupili hráči v modrých dresech s příčným pruhem na prsou. Úvodní herní pohodu ale brzy vystřídala možná až zbytečná nervozita Frýdeckých. Hanáci převzali otěže střetnutí a několika nebezpečnými standardkami ohrožovali branku Zdeňka Kofroně. Vyložených příležitostí si však oba týmy v úvodní pětačtyřicetiminutovce příliš nevypracovaly. A tak o osudu zápasu rozhodla paradoxně jediná tutovka Valcířů.Ta přišla s poslední minutou prvního poločasu, kdy Hloch vyvezl míč z obraného pásma Frýdku-Místku, přenesením hry vysunul do útočné akce agilního Hykela a po jeho průniku se střelou k bližší tyči nemýlil útočník Václav Vašíček - 0:1. 

Po změně stran se již diváci dalších branek nedočkali. Dle hlášení místního hlasatele si do ochozů našlo cestu více než tři stovky platících fanoušků. Nutno však vyzvednout početnou skupinu frýdecko-místeckých fans, kteří se po celou dobu zápasu starali o atmosféru střetnutí a po konečném hvizdu hlavního rozhodčího Machače se mohli z výhry radovat společně s hráči. 

Nic na tom nezměnila ani situace z poslední minuty utkání, kdy centr Matouška hlavičkoval Kovář před vybíhajícím Kofroněm pouze do břevna, ale dorážka dobíhajícího Oklešťka byla nakonec ohodnocena jeho ofsajdovým postavením. 

zdroj: www.mfkfm.czOhlasy k zápasu


SK Hanácká Slavia Kroměříž
Bronislav Červenka - trenér Kroměříže: Polovina hráčů nepodala svůj standardní výkon, což rozhodlo. Zápas byl vyrovnaný. Kdyby každý hráč na svém postu podal svůj standardní výkon, utkání bychom zvládli. Ale podprůměrných a průměrných výkonů bohužel bylo víc. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu. Ztratili jsme balon a dostali zbytečný gól do šatny, který ovlivnil druhý poločas.

MFK Frýdek-Místek
Jan Žižka - trenér Frýdku - Místku: Samozřejmě se chceme co nejdříve dostat bodově nahoru, ale musel jsem před utkáním trochu ten optimismus u hráčů kočírovat. Kroměříž patří dlouhodobě ke špičce třetiligové soutěže, a to také i v tomto vzájemném utkání potvrdila. Nechci vyloženě říct, že to bylo z naší strany herně nepovedené utkání, spíš bych to přikláněl ke zbytečné nervozitě. Chtěli jsme zápas rychle rozhodnout, což se nám nepodařilo. Pak začali být domácí aktivnější. Pro nás jsou to však v této fázi hodně důležité tři body.Sestavy


SK Hanácká Slavia Kroměříž
F. Jícha [-] - T. Matoušek [-] , T. Jeleček [-] , A. Dvořák [-] , D. Šmerda [-] (40. T. Okleštěk [-] ) - D. Krhut [-] , L. Motal [-] (60. V. Marchuk [-] ) , M. Cupák [-] - M. Kovář [-] , J. Silný [-] (84. D. Chytil [-] ) , T. Masař [-] -

MFK Frýdek-Místek
Z. Kofroň [-] - P. Hloch [-] , P. Literák [-] , P. Kaizar [-] , D. Bialek [-] - M. Skwarczek [-] , M. Hýbl [-] (60. L. Vychodil [-] ) , V. Mozol [-] (86. A. Mrkvička [-] ) , T. Hykel [-] - V. Vašíček [-] , A. Varadi [-] (74. L. Duda [-] )

ŽK: 57. A. Dvořák - 25. P. Kaizar , 85. T. Hykel , 90. Z. Kofroň .
Počet diváků: 311. Rozhodčí: Machač Lukáš - DENEV Alex, NOVÁČEK Ivo.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Fanoušek, Administrátor klubu, Vedení klubu - TJ Kučerov | Jihomoravský | Vyškov

Tip: remíza

Michal Muzikant

Expert: Michal Muzikant
Tip experta: remíza

Těžký zápas na úvod jarní části sezony pro oba celky. Tipuji remízu.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     18. 12. 2018 13:42

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     21. 11. 2018 12:56
Trenér, Fanoušek, Hráč, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Křoví | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     15. 11. 2018 09:52

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Líšeň 30 67:33 61
2 FC Odra Petřkovice 30 58:35 60
3 MFK Frýdek-Místek 30 54:33 60
4 SK Hanácká Slavia Kroměříž 30 62:31 57
5 SK Uničov 30 54:36 51
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Silný 21
2 Adam Varadi 21
3 Tomáš Šupák 18
4 Marek Vintr 18
5 Tomáš Duba 17
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Michal Koláčný 120 50% 0
2 Venca Likeš 118 49% 0
3 Matej Kuncendorfer 113 50% 0
4 Jaroslav Provaz 102 46% 0
5 Jiří Chlup 99 47% 0
Zobrazit celou tabulku