12.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Druhý Kolinec prohrál ve Veřechově

0

Druhý Sokol Kolinec putoval na trávník Sokola Veřechov s jasným cílem. Chtěl si zachovat snadno smazatelný náskok na vedoucí Sokol Plánice, ale to se mu na horké půdě Veřechova nepovedlo.

Přestože šel favorizovaný a druhý Kolinec do vedení 1:0 a po prvním poločase se zdálo, že si z Veřechova odveze tři body, nakonec musel dohánět náskok domácích 3:1.

Začalo to podle očekávání

Před třiceti diváky se odehrával první poločas podle očekávání a druhý Kolinec se skutečně ve 13. minutě ujal vedení gólem Josefa Horáka. A do šaten se šlo za vedení hostů!

Veřechov zápas otočil

Ve druhém poločasu tři domácí mladíci Šíp, Mach a Hodánek zápas otočili a v rozmezí 55. - 75. minuty poslali domácí do vedení. Druhý Kolinec si ještě odpověděl brankovou střelou Františka Kohouta, ale to bylo vše a ve Veřechově tři body prostě ztratil!

TJ Sokol Veřechov
Petr Šíp, autor domácí branky: "Podařilo se nám proti druhému celku tabulky otočit zápas, což se nepovede každý den. Vyšli nám brejkové akce a herně lepší hosté už nedokázali srovnat krok."

TJ Sokol Kolinec
František Kohout, autor hostující branky: "Domácí nás zaskočili famózní dvacetiminutovkou ve druhém poločase, ve kterém otočili zápas a přehráli nás. Nezvládli jsme defenzivu, a to se nám vymstilo."

P. Zerzán [-] - M. Richter [-] (46. R. Andrle [-] ) , M. Petržílka [-] , V. Sochor [-] , J. Hrůša [-] - S. Košnar [-] (46. J. Hodánek [-] ) , J. Hozman [-] , L. Želiska [-] - J. Želíska [-] , J. Brabec [-] , P. Šíp [-]

M. Šůs [-] - V. Princ [-] (61. P. Kudlic [-] ) , M. Horák [-] , P. Vachelron [-] , L. Joza [-] , J. Milfort [-] , D. Milfort [-] - M. Milfort [-] , P. Kluch [-] - J. Horák [-] , F. Kohout [-]