24.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Janovice udrželi postupové pozice

0

V utkání zajímavém na brankové příležitosti byli šťastnější hosté.

V prvím poločase dominovali hosté a vypracovali si dvou gólový náskok. V 73. minutě se životní ranou trefil Roland Diviš, ze třiceti metrů napáli z voleje míč přímo k tyči. Jak se ukázalo byla to vítězná branka. Od té doby měli drtivý tlak domácí, dvěma góly snížili na 2:3, v poslední minutě trefili tyč, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

SK Bolešiny B
Šmolc - trenér domácích: Kvalita byla straně hostů, v závěru jsme však sahali po vyrovnání. Nejlepší hráč byl gólman Varga

FK Dukla Janovice B
Milan Kolář- trenér hostů: Většina zápasu byla v naší režii, v závěru nás domáci zatlačili, ale dokázali jsme tři body vybojovat. Nejlepším hráčem byl Roland Diviš

M. Varga [-] - J. Jonáš [-] , D. Kolář [-] , T. Stupka [-] , R. Juřina [-] - J. Jandík [-] , D. Matoušek [-] , T. Novák [-] , V. Kovanda [-] - P. Roháč [-] , D. Slováček [-]

M. Martínek [-] - P. Šveňha [-] , M. Švůgr [-] , P. Šveňha [-] , P. Jelínek [-] - R. Holý [-] , J. Müller [-] , S. Kotlan [-] , R. Mandák [-] - J. Kotlan [-] , P. Gardoň [-]