19.kolo, Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

V Neznašovech dali hosté gól už v první minutě, vše dovršil vlastenec

0

Podle předpokladů B - tým Sokola Měčín vyhrál v Neznašovech 2:0. A obě branky byly vskutku unikátní!

Záložník hostů Martin Čejka poslal hosty z rezervy Měčína do vedení hned v první minutě zápasu a čtyři minuty před koncem si dokonce Neznašovy daly vlastní branku.

Rozhodla první minuta

Hned v 1. minutě rozehrála  rezerva Sokola Měčín a po postupné akci skóroval Martin Čejka. Neznašovy se ničeho nezalekly, vytvořily si řadu šancí, ale žádnou nedokázaly proměnit.

Vlastenec uzavřel skóre

Při závěrečném tlaku domácího Neznašova si domácí obránce vsítil po rozehrávce nešťastnou vlastní branku a rezerva Sokola Měčín si tak z Neznašov mohla odvést tři body.

TJ Sokol Neznašovy
Karel Vít, asistent domácího týmu: "Byl to vyrovnaný zápas, ale my jsme měli nehoráznou smůlu. Dostali jsme branku v první minutě a při závěrečném náporu si dali vlastní branku."

TJ Sokol Měčín B
Martin Čejka, autor domácího branku: "Nepamatuji si, že bych někdy dal gól v první minutě, určitě to ovlivnilo zápas v náš prspěch."

T. Pikhart [-] - M. Mundl [-] , J. Kalivoda [-] , V. Langmajer [-] , M. Halada [-] - M. Mareš [-] , H. Pikhart [-] , K. Uldrich [-] - L. Kocum [-] , K. Aška [-] , M. Žák [-]

R. Šlajch [-] - O. Šlajch [-] , O. Jareš [-] , D. Kubík [-] , M. Vladař [-] , P. Duchek [-] - P. Knap [-] , J. Ambrož [-] , V. Čejka [-] - P. Čapík [-] , V. Touš [-]