9.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Český Brod opět s prázdnou

24

Uklidňující branku vstřelil Vosecký hned v desáté minutě. Postupně přidali hosté další branky a odvážejí si po dvou domácích porážkách opět tři body pro udržení v horní polovině tabulky.

Po úvodním tlaku Brod srovnal hru, ale skóre ne

Dobré Pole mělo v posledních dvou kolech nadmíru těžké soupeře. V obou případech se na domácím hřišti utkali s vedoucí dvojicí tabulky a byla to přímá konfrontace s do té doby třetím týmem. Ukázalo se, že na úplnou špičku tabulky zatím Dobráč nemá. Ale tentokrát čekal soupeř z opačného pólu tabulky: "Chceme určitě vyhrát a zase začít bodovat", věděl dobře hrající trenér Ondřej Štefančík.

Už úvod zápasu dával tušit, že hosté jdou důrazně za třemi body. Měli míč více na kopačkách a už v desáté minutě zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal na hranici šestnáctky k Adamovi Voseckému, který tvrdou střelou z otočky zakončil přesně k tyči - 0:1.

Pak se ale začali rozehrávat i domácí, ale hlavičkové zakončení Pazderce ani Kozlíčka nenašlo správný cíl. Na druhé straně zlikvidoval další tvrdou ránu Voseckého českobrodský gólman. Hra se v těchto chvílích rychle otáčela ze strany na druhou, vznikaly gólové příležitosti. Dělovka Královského minula tyče, tutovku předložil Potůček před bránu Vymazala, ale aktivní Vosecký byl na místě o vteřinku později. Před dobropolskou bránou se zase po hlavičce neprosadil Pazderec.

Přesto se do poločasu skóre ještě jednou měnilo. Z trestného kopu z hranice velkého čtverce se střelou přes zeď krásně trefil Marcel Potůček - 0:2.

Ke krásnému fotbalu bylo hodně daleko

Krátce po zahájení druhé půle přišla rychlá a pohledná akce po ose Královský - Krejčí - Potůček. Ten dává z brankové čáry přesně na kopačku Jiřího Žirovnického a máme to 0:3.

Pak se fotbal vytratil... Hosté udržovali vedení a českobrodští se nedokázali dostat za obranu hostů do gólovky. Naopak to byli hosté, kteří z protiútoků dvakrát zahrozili. Kombinaci Potůčka a Špičky vychytal Vymazal a samostatný brejk Potůčka vyrazil českobrodský brankář na roh.

Další branku už diváci neviděli a hosté se mohou radovat z dalších tří bodů, které je drží v tabulce hodně vysoko.

Sokol Dobré Pole
Ondřej Štefančík, hráč: Po dvou porážkách jsme chtěli navázat na vítěznou vlnu, což se nám podařilo. Začali jsme dobře a domácí jsme přehrávali, ale od třicáté minuty se nehrál moc pěkný fotbal. I tak jsme rádi, že ze zápasu bereme pro nás důležité tři body.

SK Český Brod C
T. Vymazal [-] - M. Bázlík [-] , P. Pazderec [-] (65. M. Sahula [-] ) , A. Kliment [-] , M. Kozlíček [-] , R. Margolius [-] , J. Svoboda [-] , M. Kratochvíl [-] , J. Černý [-] , M. Šmejkal [-] , P. Morávek [-]

M. Neveselý [-] - O. Štefančík [-] , J. Flieger [-] , T. Jícha [-] , D. Špička [-] , L. Ledvina [-] - F. Krejčí [-] , P. Královský [-] (66. O. Forman [-] ) , A. Vosecký [-] , J. Žirovnický [-] - M. Potůček [-]

ŽK: 65. J. Černý - 66. M. Potůček , 80. D. Špička .
Hráči zápasu: M. Potůček .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Mucha Daniel - SMEJKAL Jiří (N), NOVOTNÝ Antonín (N).