Žitovlice zvládly domácí zápas se Sány

6

Report zaslal Jan Kubíček.

Domácí po půli vedli

Domácí byli nuceni začít o 10ti, protože někteří hráči nezohlednili časový posun. V úvodních minutách tlak hostů, jakmile se Žitovlice doplnili o opozdilce, získali převahu a po dvou centrovaných balonech byl stav 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Následoval klasický karneval neproměněných šancí, kdy se vedení podařilo navýšit až ve druhé půli. Za stavu 4:0, místo uklidnění a snahy hrát fotbal, se na straně domácích předržoval balon a hosté 2x trestali po ztrátě balonu ve středu pole.

Žitovlice
J. Poděbradský [-] - J. Malý [-] , P. Bacovský [-] , V. Dudek [-] , R. Kříž [-] , R. Malý [-] - D. Machulka [-] , D. Knap [-] (46. J. Pilař [-] ) , J. Kubíček [-] - P. Fryč [-] , V. Gestřánek [-]

Sány B
L. Habrdle [-] - T. Novotný [-] , P. Krause [-] , D. Křap [-] , V. Novotný [-] (80. V. Bonka [-] ) , F. Pleva [-] , T. Križanovič [-] , D. Souček [-] , M. Vostřežanský [-] , J. Beran [-] , O. Vaníček [-]

Počet diváků: 20. Rozhodčí: Šafránek Jan - BŘICHNÁČ Martin (N), KOUBLE Miroslav (N).