19.kolo, Plzeňský | Klatovy | III. třída , 2014-2015

--

--

Budětice dokázali vyhrát v Bezděkově 2:0

0

Poslední zápas 19. kola potvrdil, že se o víkendu dařilo především hostujícím celkům. Budětice zvítězili na půdě třetího celku tabulky, čímž se mu výrazně vzdálili šance na případný postup do okresního přeboru.

Hosté byli od začátku nebezpečnějším týmem a v 16. minutě se dokázali prosadit i střelecky, když se po samostatné akci prosadil Roman Melka. Po vstřelení prvního gólu začali držet míč na svých kopačkách domácí, ale gólové šance si však nevytvořili. Naopak na 0-2 mohl navýšit Z. Frančík, ale z malého vápna nedokázal přesně zakončit.
Ve druhém poločase pokračovala aktivita domácího celku, ale ani přestávka nepomohla k vytvoření jediné šanca a místo toho přišel trest, Roman Melka utekl celé záloze i obraně Bezděkova a poslal parádní přihrávku do vápna, kterou chytře pustil D. Chmelík lépe postavenému Zdeňku Frančíkovi, který již neměl problémy svoji šanci proměnit. Tesně na to měl šanci opět R. Melka, tentokrát ale z málého vápna přestřelil. Budětice si ve zbytku zápasu ještě vytvořili pár brejků, ale ani jeden neskončil gólem a proto si hosté po zásluze odvážejí z Bezděkova 3 body za výsledek 2:0.

Za hosty nejlepším hráčem zvolen Václav Korda.

FK Budětice 2012
Zbyněk Chmelík - předseda a hráč: "Na utkání do Bezděkova jsme nejeli jako favorit a navíc bez několik opor v sestavě. Předvedli jsme ale poměrně solidní, týmový výkon a mohli vyhrát i vyšším rozdílem. Budeme se snažit na tento výkon navázat v zápase s Velharticemi a posunout se v tabulce zase o něco výš"

P. Toucha [-] - M. Paroubek [-] (85. J. Vinter [-] ) , M. Štěch [-] , V. Korda [-] , J. Josefík [-] - J. Sekyra [-] , P. Pařízek [-] (75. J. Vinter [-] ) , Z. Frančík [-] , L. Fiala [-] , R. Melka ml. [-] - D. Chmelík [-] (60. M. Krippel [-] )

ČK: 87. L. Fiala .