12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

Zápas byl zrušen

V souboji béček byl lepší Beroun, Michal Novák vstřelil čtyři branky

14. F. Hosnedl , 29. M. Novák , 40. M. Novák , 59. M. Novák , 75. M. Novák (p.) - 17. F. Holeček , 82. J. Srp
9

Beroun B zvládl doma porazit Komárov B a přezimuje tak na sedmém místě, zato hosté skončí po podzimu poslední.

Domácí šli zaslouženě do vedení

Komárov B přijel do Berouna pouze s 11 hráči, navíc ne s úplně běžnou sestavou a od toho se vše odvíjelo. První branka padla ve 14. minutě, když se trefil domácí Filip Hosnedl. Na ten ještě odpověděl Filip Holeček v 17. minutě. Následující slova si vzal kanonýr Michal Novák a vstřelil do poločasu dva góly – 3:1.

M. Novák dokončil hattrick a přidal ještě jeden gól z penalty

I ve druhém poločas pokračoval koncert Michala Nováka, jenž přidal další dva góly – 5:1. Osm minut před koncem pak snížil Jiří Srp – 5:2. Beroun B tak přezimuje na sedmém místě, Komárov B zůstane poslední.