12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

--

Březová přišla během dvou minut o dvougólové vedení, a nakonec ve Stašově remizovala

48. T. Carván , 49. M. Langer , 85. T. Carván (p.) - 40. T. Lorenc , 45. M. Svoboda , 51. D. Spousta
9

Hostům se povedl závěr první půle, domácím zase začátek druhé, a nakonec se oba celky musely spojit s jedním bodem.

Hosté šli do dvougólového vedení

Březová se ze začátku nemohla dostat do zápasu, nakonec to ale byla ona, která šla ve 40. minutě do vedení po brance T. Lorence. Ve 45. minutě vystřelil M. Svoboda a míč skončil v síti 0:2.

Domácí dvakrát srovnali

Březová však několikrát v sezóně nedokázala vedení udržet. Hned ve 48. minutě se prosmýkl obranou T. Carván a bylo to 1:2. Následující minuta byla pro Březovou katastrofální, M. Langer vyrovnal na 2:2. Přesto se hosté dostali zpět do vedení, v 51. minutě po rohovém kopu se prosadil D. Spousta. V 85. minutě pak vyrovnal z penalty T. Carván a stanovil tím konečný stav 3:3.