11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Chyňava nezaváhala a veze z Broum všechny body

13. D. Steiner , 37. M. Kasl , 42. J. Hebeda , 69. M. Kasl , 71. J. Hebeda , 80. M. Bureš
7

Chyňava po nepřesvědčivých výkonech zabrala a z Broum jede jasně jako vítěz. Domácím nadělila bůra.

Chyňava si udělala dostatečný náskok

Chyňava chtěla odčinit poslední dva zápasy, které oba prohrála s negativním skórem 1:8! A bylo to vidět od začátku. Hned ve 13. minutě poslal hosty do vedení D. Steiner. Poté se osmělily i Broumy, ale z brejku zvyšoval na 0:2 M. Kasl. Do poločasu upravil na 0:3 i kanonýr Jaromír Hebeda.

Domácí po pěti inkasovaných brankách přece jen snížili

Druhý poločas měla opět Chyňava více ze hry a bylo jen otázkou času, kdy přidá další gól. I když domácí brankář A. Šmejkal ještě Broumy podržel. Nakonec svoji druhou branku v zápase dali M. Kasl i J. Hebeda. Domácí si připsali čestný zápis až v 80. minutě po brance M. Bureše.