11.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Neumětely doma nestačily na Drozdov, ten vstřelil čtyři góly

6

Neumětely doma přivítaly kvalitního soupeře z Drozdova. Ten jasně ukázal, proč mu patří druhá příčka a nasázel domácím čtyři branky.

Hosté lepším týmem

Drozdov se tabulkou vyšplhal na druhé místo a hodlá se tam za každou cenu udržet a určitě má kádr na to, aby ještě zabojoval o první místo. V prvním poločase Neumětely ještě vzdorovaly a obdržely jen jednu branku ve 23. minutě.

Domácí dohrávali v deseti

V poločase druhém hosté navázali na první poločas mnohem lépe a domácím jakoby docházely síly. O. Otradovec vstřelil dvě branky a bylo v 71. minutě téměř jasno. Navíc když v 77. minutě musel pod sprchy domácí brankář Karel Havlín. Tři minuty před koncem upravil na 0:4 Jan Kalina.

SK Horymír Neumětely
K. Hlavín [-] - M. Kocman [-] , V. Bláha [-] , O. Pešta [-] , J. Spousta [-] (46. D. Špicl [-] ) , K. Hejduk [-] , J. Šebek [-] , V. Košťálek [-] , L. Tůma [-] , J. Laštovička [-] , L. Konopásek [-]

TJ Drozdov
V. Krafek [-] - J. Zelenka [-] (69. P. Pergl [-] ) , V. Vodička [-] , P. Sládek [-] , M. Spurný [-] , A. Větrovský [-] , F. Kovařík [-] , V. Štochl [-] (61. F. Švarc [-] ) , A. Vodička [-] (84. D. Waldhauser [-] ) , O. Otradovec [-] (81. J. Kalina [-] ) , M. Voráček [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Červenka Martin - VLACHOPULOS Patrik, VLACHOPULOS Achileas.