10.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Žebrák stáhl dvoubrankové vedení Berouna B, zápas nakonec skončil remízou

8

Beroun B na umělé trávě se rychle dostal do dvougólového vedení, které Žebrák ve druhém poločase otočil třemi góly v jejich prospěch. Nakonec se prosadil jako tradičně domácí Michal Novák a body se dělily.

Snová úvodní čtvrthodina domácích

Ačkoliv má Žebrák lepší postavení v tabulce, tak favoritem v tomto zápase nebyl nikdo. Zápas se hrál na umělé trávě, což více vyhovovalo domácím. Beroun B se v prvním poločasu dostal do dvoubrankového vedení po gólech F. Hosnedla a M. Nováka.

Hosté ovládli druhou půli

Druhý poločas Kučera nastartoval Žebrák už ve 46. minutě. A deset minut po přestávce proměnil přímý kop dorostenec Adam Vokáč. Hosté se nakonec dostali i do vedení po zásluze T. Kuníka. To jim však vydrželo pouze dvě minuty, protože podruhé v zápase se prosadil domácí střelec Michal Novák a dal výsledku konečnou podobu – 3:3.