9.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Chyňava totálně propadla, Neumětely slaví třetí výhru v sezóně

41. J. Buncík (vl.) , 62. K. Hejduk , 85. D. Špicl , 90. J. Konopásek
8

Překvapivý výsledek v rámci 9. kola. Neumětely v roli outsidera jasně porazily Chyňavu.

Domácí šli do vedení díky vlastní brance J. Buncíka

Překvapivá výhra Neumětel v rámci 9. kola. Chyňava poslední měsíc sbírá body jak na běžícím páse. Neumětely hrály chytře, nikam se nehrnuly a vyčkávaly. Hosté měli sice herní převahu, ale domácí hráli bojovně a obětavě. Ve 41. minutě dal hostující J. Buncík výstavní gól, bohužel do vlastní brány – 1:0.

Neumětely ovládly druhou půli

Druhý poločas byl v režii hostů, ale paradoxně branky dávali domácí. V 62. minutě dal z protiútoku na 2:0 K. Hejduk. Pak začal tlak hostů ještě sílit, ale žádný gólový efekt z toho nebyl. Naopak domácí toho využili ke dvěma brankám v závěru zápasu. Neumětely tak slaví velkou výhru nad silným soupeřem.

SK Horymír Neumětely: „Klukům se podařilo dokonale zaskočit jasného favorita utkání, který už více jak měsíc snad jen vyhrával. Všichni zajisté věří, že takové vítězství může neumětelské jedině posunout vpřed. Hned za týden však bude potřeba se řádně popasovat se soupeřem z berounského Cembritu. Horymíra nečeká rozhodně nic jednoduchého.“