7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Chyňava opět vítězně, tentokrát v Březové

10

Březová se rychle dostala do vedení, ale Chyňava ukázala sílu a veze si domů zasloužené tři body.

Vedení Březové moc dlouho nevydrželo

Oba cekly měly problém ve složení optimální sestavy. Do vedení se hned v 6. minutě dostali domácí, když D. Spousta hlavou usměrnil balón do sítě. Po tomto gólu paradoxně byli na koni hosté a hned ve 13. minutě si dobře počínal ve velkém vápně Z. Steiner a vyrovnal na 1:1. Domácí se snažili něco vymyslet, ale přišla ztráta míce, toho Chyňava využila, dostala míč na J. Hebedu, který se v takových šancí nemýlí. Ve 27. minutě po standardní situaci dobře hlavičkoval D. Pivoňka a bylo to rázem 1:3.

Hosté vedení ještě navýšili

Ve druhém poločase hlavně Chyňava nechtěla moc riskovat, ale ani Březová si nevypracovala vyložené šance. Konečnou tečku dal v 84. minutě hostující M. Husák – 1:4.

SK Březová – Bzová
M. Košťálek [-] - D. Pavlík [-] , J. Žák [-] (64. D. Novák [-] ) , P. Dupač [-] , L. Mička [-] , D. Vopršál [-] , P. Šobek [-] (85. M. Košťálek [-] ) , T. Lorenc [-] , J. Kadlec [-] , R. Sitta [-] (25. P. Vokáč [-] ) , D. Spousta [-]

SK Chyňava
L. Dreksler [-] - J. Lorenc [-] , J. Buncík [-] - Z. Steiner [-] (88. J. Petrbok [-] ) , R. Dóša [-] (68. M. Husák [-] ) , J. Čeřovský [-] , P. Petrbok [-] , D. Steiner [-] - J. Hebeda [-] - D. Pivoňka [-] , L. Jelínek [-]

ŽK: 47. P. Dupač , 48. D. Vopršál , 54. P. Šobek - 89. J. Hebeda .
Hráči zápasu: Z. Steiner .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VLACHOPULOS Achileas, PLECITÝ František.