6.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Broumy slaví první bod

10

Březová přijela do Broum vyhrát, ale poslední celek tabulky kladl odpor, ke konci prvního poločasu vyrovnal a dokázal uhrát bod.

Na každé straně po jednom gólu

Zápas týmů ze spodku tabulky začal lépe pro Březovou, která se ujala ve 20. minutě vedení po brance Jana Beneše – 0:1. Poté lehce navrch měla stále Březová, bohužel pro ni musela střídat už v prvním poločase. Osudová byla 45. minuta, kdy domácí Luboš Šimáček vyrovnal na 1:1.

Branky už nepadly, a tak Broumy slaví první bod

Do druhého poločasu Březová poslala zkušeného Jiřího Žáka, ale i přes všechny šance se nedokázala prosadit a Broumy tak slaví první bod.