6.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tlustice na den sv. Václava zostudila Horymír Neumětely

9

Přeložený zápas na sv. Václava mnohem lépe vyšel lídrovi soutěže. Neumětely odjely se sedmi góly.

Domácí rozhodli už v prvním poločase

Od prvních minut to byla dominance jednoho týmu – toho domácího. Už ve 14. minutě otevřel skóre Jiří Keckstein. Ve 22. minutě oslavil gólem narození potomka Jan Ungr – 2:0. Hostům se vůbec nedařilo dostat do hry a soupeř trestal jejich hloupé chyby, do poločasu Tlustice udeřila ještě dvakrát a Neumětely šly do kabin s výpraskem – 4:0.

Hostující Pavel Míka musel předčasně do kabin

Druhý poločas byl opět v režii domácích. Tlustice v rozmezí devíti minut vstřelila tři branky a byl z toho debakl – 7:0. Potom zmar ještě nastal vyloučením Pavla Míky, který musel předčasně do sprchy. Tlustice je dále suverénní a už má 19 bodů.

SK Horymír Neumětely: „Soupeř z Tlustice nás předčil ve všech aspektech, především pak ve střílení branek. Bohužel došlo i k mnohým chybám ve hře, které soupeř nekompromisně trestal. Celý zmar vyvrcholil vyloučením dvacet minut před koncem. Samotným hráčům se o utkaní ani nechtělo příliš hovořit.“