6.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

Zápas byl zrušen

Karlštejn poslal do Komárova B osmičku

5. A. Grunt (vl.) , 10. J. Čermák , 17. M. Slowik , 30. M. Červený , 54. V. Čermák , 62. P. Kučera , 66. J. Čermák , 83. K. Rulf
9

Karlštejn v dopoledním zápase jasně přehrál rezervu Komárova, když jim v každém poločase nasázel čtyři branky.

Domácí šli do vedení po vlastenci Adama Grunta

Lodivod hostí Josef Fišer měl před zápasem velké problémy, aby složil vůbec základní jedenáctku. Nakonec přijel se třinácti hráči, z toho čtyřmi dorostenci. Na druhé straně Karlštejn doma ještě nebodoval a určitě už chtěl rozveselit domácí fanoušky. Utkání nastartovala vlastní branka Adama Grunta už v 5. minutě. A domácí kolotoč pokračoval po gólech Jiřího Čermáka z 10. a M. Slowika ze 17. minuty – 3:0. Potom zhruba ze třiceti metrů napřáhl Martin Červený a vymetl pavučiny z šibenice – 4:0.

Karlštejn přidal další čtyři kousky

Druhý poločas pokračoval stejně jako ten první. Neslavného bůra dal Komárovu V. Čermák. Domácí poté přidali další tři góly a byla z toho ostudná prohra rezervy Komárova.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Na domácím hřišti už jsme potřebovali bodovat, letos se nám to ještě nepovedlo. Naštěstí jsme od úvodu utkání byli lepší ve všech směrech a s chutí jsme si zastříleli. Některé góly stály za to, viz levačka Martina Červeného z 28 metrů do šibenice. Tři body jsme pak slavili na vinobraní až do pozdních hodin.

R. Faist [-] - V. Čermák [-] (70. O. Cajthaml [-] ) , M. Šaman [-] , M. Slowik [-] , J. Soukup [-] , V. Mráček [-] , J. Čermák [-] (79. V. Machulka [-] ) , K. Rulf [-] , P. Kučera [-] (75. M. Vyterna [-] ) , M. Červený [-] , M. Čermák [-]