5.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

Neumětely si v Komárově otevřely střelnici

8

Neumětely přijely do Komárova dobře naladěny a místnímu béčku nadělily bůra.

Hosté třikrát udeřili

Neumětely neměly problém v Komárově, kde nastoupily proti místnímu béčku. Hned v 5. minutě dostal hosty do vedení J. Šebek. Ke konci poločasu se opět ozvali hosté, když ve 40. minutě se prosadil V. Košťálek a o dvě minuty později opět J. Šebek – 0:3.

Hostující Roman Spousta musel předčasně do kabin

Z prvního poločasu již bylo o vítězi téměř rozhodnuto. Navíc v 70. minutě dal K. Hejduk už na 0:4. Poté čestný zásah si připsali i domácí po gólu F. Holečka. Pověstného bůra dal Komárovu B J. Laštovička, hráč 2. kola OP Beroun.

SK Horymír Neumětely: „“A“ mužstvo nás tolik nenapínalo. Soupeře na jeho hřišti výsledkově smetlo 3:0 již v prvním poločase. V tom druhém pak ještě dvě branky přidalo a domů se jelo zvesela se stave 5:1. Následující kolo zajíždí Áčko na hřiště suverénní Tlustice. “